Start Artykuły Sport GRZEGORZ BIEGŁ W KOBYLINIE
GRZEGORZ BIEGŁ W KOBYLINIE Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak
czwartek, 21 sierpnia 2014 09:07

Średzianin Grzegorz Klisowski, 15 sierpnia reprezentował Środę Wlkp., na XXIII Biegu im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kobylinie.

Zawody rozegrano na dystansie 15 km. Bieg ukończyło 221 osób. Zwyciężył reprezentant Ukrainy - Bogdan Semenowycz z czasem 49 min.19 sek. Z bardzo dobrym czasem na mecie pojawił się Grzegorz Klisowski, zawodnik sekcji biegowej Klubu Polonia Środa. Grzegorz nabiegał czas: 1 godz. 10 min, 53 sek. Z tym wynikiem uplasował się na 111. miejscu w klasyfikacji generalnej, a w kat. wiekowej wywalczył 27. lokatę. Uczestnicy biegu chwalili ciekawą trasę, która wiodła lasami w okolicach Kobylina. Grzegorz wrócił do domu zadowolony z pamiątkową odznaką i koszulką techniczną.

Autor: GPŚ | Opr. ka