nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport STREETS OWNERS W ŚRODZIE!
STREETS OWNERS W ŚRODZIE! Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
piątek, 29 sierpnia 2014 14:32

W najbliższy piątek 5 września w godzinach 18:00-19:30 na Stadionie Miejskim (OSiR), przy ul Sportowej w Środzie odbędzie się Streets Owners! Jak informują organizatorzy - ma to być impreza na osłodę zakończenia wakacji. Dodatkowo wszystkie bilety w cenie dziecięcego, czyli tylko 20 zł. Kasa czynna będzie w dniu pokazu, na stadionie od godziny 17:00

Lata pracy na planach filmowych, a także przy organizacji indywidualnych projektów kaskaderskich zaowocowały odważnym i niecodziennym przedsięwzięciem. Pod wspólnym szyldem - Tonda Paroubek & Friends - udało się zgromadzić największych indywidualistów elitarnej profesji City Stunts. Bogaty dorobek kinematograficzny, wybitne osiągnięcia sportowe, rekordy odnotowane w Księdze Guinessa - to fundament, na którym powstał projekt Streets Owners. 

Wszystkie oblicza pasji w jednym miejscu i w tym samym czasie... Samochody, motocykle, quady - akrobatyka, parkour, ogień i pirotechnika. Show nawiązuje do tradycji kultowego pierwowzoru - amerykańskiego autorodeo. W oprawie klimatycznej muzyki, efektów świetlnych i ogniowych można odkryć na żywo najbardziej skrywane tajemnice współczesnego kina akcji. Program stanowi dynamiczną, zwartą logicznie i choreograficznie całość. Dziewięćdziesiąt minut akcji to przemyślane konwencje kaskaderskie przeplecione scenami z najbardziej znanych, światowych produkcji sensacyjnych. Bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu... Najbardziej ekstremalna rewia samochodowo-motocyklowa w Europie. "Świat kina i jego efektów to drink z iluzji doprawionej swobodą wyobraźni... To wyjątkowa dziedzina sztuki. Sztuki spajającej rzeczywistość z magią.

„Kiedy siadasz za kierownicą swojego auta
i musisz przejechać ulicami szybciej niż zdołasz zrobić to myślą
to znak, że podjąłeś wyzwanie.
Zdecydowałeś się na walkę ze samym sobą, z przeciwnikiem,
a także z własnym przeznaczeniem...
To sytuacja, z której nie można się wycofać honorowo...
Masz tylko jedno wyjście:
Walcz i wygraj! "

Tonda Paroubek

CHCESZ WYGRAĆ WEJŚCIÓWKĘ? ODWIEDŹ NAS PROFIL FB
 

Komentarze  

 
#1 Stanisław Walkowiak 2014-09-06 19:59
Fajny występ naprawdę supr :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) gratulacja
Cytować
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież