nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport „ŚRODA BIEGA NA 5”
„ŚRODA BIEGA NA 5” Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
poniedziałek, 22 września 2014 22:34

W najbliższą niedzielę 28 września br. nad średzkim jeziorem każdy chętny będzie mógł spróbować  swoich sił w biegu na pięciokilometrowym dystansie. Organizatorem zawodów jest sekcja biegowa Klubu Sportowego Polonia Środa oraz Stowarzyszenie Zawsze dla Średzian.

Bieg  z cyklu „Środa biega na 5” rozpocznie się rozgrzewką w najbliższą niedzielę o godzinie 10.45. Sam start zaplanowany został na godzinę 11.00. Uczestnicy wydarzenia będą mieli do pokonania wynoszącą 5 km trasę, składającą się z czterech pętli, prowadzącą aleją spacerową znad jeziora do tamy, następnie ciągiem pieszym wzdłuż tamy, ciągiem pieszo – rowerowym wzdłuż obwodnicy i z powrotem nad jezioro.

Organizatorem swoistego rodzaju zawodów, których celem jest propagowanie zdrowego, sportowego stylu życia są: nowopowstała sekcja biegowa Klubu Sportowego Polonia Środa oraz Stowarzyszenie Zawsze dla Średzian. Leszek Wierzbicki oraz Wojtek Stalec serdecznie zapraszają do udziału w niedzielnych zawodach, zwracając uwagę na to, że planowany bieg nie będzie miał charakteru wyścigu. Nie będzie ważne kto pierwszy dotrze na metę.

Dodajmy, że osoby niepełnoletnie, które chcą wziąć udział w biegu, zobowiązane są do posiadania zgody rodziców bądź ustawowego opiekuna. Samo uczestnictwo w zawodach jest bezpłatne. Biuro zawodów, które będzie prowadziło zapisy biegaczy, czynne będzie nad jeziorem w niedzielę już od godziny 10.00.

W imieniu organizatorów biegu serdecznie zapraszamy do aktywnego spędzenia niedzielnego przedpołudnia nad jeziorem.


Autor: GPŚ | Filip Waligóra
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież