nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport DART Z SERCA DLA GOSI
DART Z SERCA DLA GOSI Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 23 września 2014 15:43

W minioną niedzielę w Buena Club w Środzie Wlkp. odbył się charytatywny turniej darta 50 L D.O. „Serce dla Gosi”  Ten turniej był wyjątkowy przede wszystkim ze względu na szczytny cel – pomoc 14-letniej utalentowanej muzycznie Małgosi Staszak, która od połowy lipca zmaga się z nowotworem mózgu.

Inicjatywa tych specjalnych zmagań wyszła od samych darterów, ponieważ stwierdzili, że warto dać coś od siebie i zorganizować turniej, który mógłby pomóc Gosi w jakimkolwiek stopniu. Każdy z 13-osobowej grupy uczestników mógł się czuć jak zwycięzca, ponieważ dobrowolne wpisowe było w całości przeznaczone na leczenie Gosi. Poza honorową walką zawodnicy mogli wziąć udział w specjalnej aukcji, w której można było wygrać m.in. obiady lub kolacje dla dwóch osób w Buena Restaurante. Jeszcze inną okazją do wsparcia Gosi w walce z jej chorobą była możliwość wrzucenia do skarbony dobrowolnego datku za poczęstowanie się piwem. W zmaganiach darterów udział wzięli przede wszystkim zawodnicy Rapidu Buena Środa.

Kolejna akcja odbędzie się już w niedzielę (28 września) nad średzkim jeziorem, gdzie o godz. 15:00 rozpocznie się Rodzinny Festyn Charytatywny „Serca dla Gosi”. Poza tym 4 października w czasie trwania DJ4You w Buena Club znów będzie można wspomóc walkę Małgosi o życie. Naprawdę warto wspierać takie akcje, ponieważ Gosia mimo ciężkiej choroby – glejaka naciekowego mózgu i przechodzenia kolejnych chemii, jest zawsze pogodna i pragnie żyć pełnią życia. Ostatnio dziewczynka wraz z jej najbliższymi zdecydowali się napisać do fundacji „Mam marzenie”, ponieważ nastolatka bardzo chciałaby nagrać singla z Kamilem Bednarkiem. Miejmy nadzieję, że fundacja pomoże zrealizować życzenie nastolatki.

 

Uczestnicy charytatywnego turnieju darta „Serce dla Gosi”.

Autor: GPŚ | BAOBAB
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież