nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport KOŃCZĄ SEZON I ŻEGNAJĄ LATO
KOŃCZĄ SEZON I ŻEGNAJĄ LATO Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
niedziela, 28 września 2014 12:42

W niedzielę 28 września średzcy Etyliniarze organizują "Średzkie zakończenie sezonu 2014" oraz Pożegnanie Lata. Podczas imprezy motocykliści będą zbierali na leczenie Gosi Staszak.

Jak informują Etyliniarze 27 września 2014 (sobota) odbędzie się Poznańskie Zakończenie Sezonu, które rozpocznie się o godz. 10.00 na Polanie Harcerza. W związku z powyższym średzkie zakończenie sezonu motocyklowego i pożegnanie lata odbędzie się w dniu następnym, 28 września 2014 r, a nie tak jak było planowane 27 września.

Impreza jak zawsze rozpocznie się na terenie firmy Pachura Moto Center. Wstęp jest wolny. Początek zaplanowano na godz. 15:00. Impreza rozpocznie się od Mszy Świętej, którą odprawi ksiądz Eda Jaworski. Po Mszy około godziny 15:30 uczestnicy przejadą ulicami Środy. Dokładną trasę przejazdu podamy w późniejszym czasie. Po paradzie organizatorzy zapraszają wszystkich motocyklistów i średzian do zabawy nad średzkim jeziorem. Tutaj o godz. 16:00 rozpocznie się Music Show. O godzinie 20:00 na scenie pojawi się DJ4 You, który poprowadzi imprezę do godziny 22:00. Organizatorzy przygotowali namioty i jak informują impreza odbędzie się bez względu na pogodę.

Na średzkim zakończeniu sezonu wolontariusze będą kwestować dla 14-letniej Małgosi Staszak chorej na nowotwór mózgu. Pieniądze potrzebne są na rehabilitację Gosi, córki Tomka (Megiego), jednego z naszych – informuje prezes Etyliniarzy.

Trasa parady motocyklowej: Wyjazd z placu PMC, ul. Brodowską w kierunku centrum do wieży ciśnień, Niedziałkowskiego, rondo Jana Pawła II, Poselska, Kościuszki, Szpitalna, Ks. Kegla, Wiosny Ludów, Wałowa, Czerwonego Krzyża, Żwirki i Wigury, Wrzesińska, Nekielska, Spacerowa, Plażowa, jezioro średzkie.


Autor: GPŚ | Opr. M.M
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież