nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport DOBRY WYSTĘP NATALII
DOBRY WYSTĘP NATALII Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
piątek, 03 października 2014 10:00

Przez cały ubiegły tydzień w Ponferradzie (Hiszpania) odbywały się mistrzostwa świata w kolarstwie szosowym. Zawody rozgrywano we wszystkich kategoriach wiekowych i na ustalonych dla nich dystansach.

W reprezentacji Polski w kategorii juniorek wystąpiła mieszkanka naszego powiatu Natalia Radzicka. Natalia mieszka w Jeziorach Wielkich, a kolarstwo uprawia w UKS „Limaro” Kórnik. Jazdę indywidualną na czas juniorek rozegrano 22 września na dystansie 13,9km. W tej konkurencji wystąpiło ponad 60 młodych kolarek, a wśród nich reprezentantki Polski: Daria Pikulik i Natalia Radzicka. Najszybciej dystans 13,9km pokonała Australijka Macey Stewart uzyskując czas – 20min. 08sek. Daria do Australijki straciła 38 sek. i zajęła 9. pozycję, a Natalia z czasem gorszym o 1min. 08sek. zajęła 18 miejsce. Gratulujemy Natalii dobrego występu.

Autor: GPŚ | Andrzej Kobierski
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież