nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport MŁODZI ZAPAŚNICY NA MECZU KOLEJORZA
MŁODZI ZAPAŚNICY NA MECZU KOLEJORZA Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
piątek, 10 października 2014 10:18

Zarząd klubu ULKS Tęcza Środa Wielkopolska postanowił nagrodzić za pracę na treningach oraz za wyniki młode zapaśniczki i zapaśników organizując wyjazd na mecz piłki nożnej Lech Poznań-GKS Bełchatów w niedzielę 5 października br.

Blisko 20-osobowa ekipa z trenerami Krzysztofem Polowczykiem i Krzysztofem Kaźmierowskim miała okazję podziwiać obiekt przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu oraz uczestniczyć w wyjątkowym widowisku sportowym. Na młodych dziewczętach i chłopcach duże wrażenie zrobiła niesamowita oprawa artystyczna Klubu Kibica Lecha Poznań oraz żywiołowy doping publiczności. Trzeba podkreślić wielkie zaangażowanie ze strony młodych zapaśniczek i zapaśników z Tęczy w sportowy doping i sportową rywalizację na stadionie przy Bułgarskiej. Obserwując wychowanków klubu można być zadowolonym z zachowania i sportowej postawy, która w przyszłości przyniesie pozytywne wyniki nie tylko w sporcie, ale i innych dziedzinach życia tych młodych ludzi – skomentował Ireneusz Ignaszak jeden z rodziców i uczestników wyjazdu. A co do meczu, to obejrzeliśmy wspaniałe widowisko przy fantastycznym dopingu. Lech Poznań we wspaniałym stylu wygrał 5:0 – oby więcej takich sukcesów.


Autor: GPŚ | K. Polowczyk
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież