nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport TURNIEJ FIFA 15
TURNIEJ FIFA 15 Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
niedziela, 19 października 2014 21:38

W sobotę 18 października w sklepie Music-Media przy ul. Kilińskiego 11 w Środzie odbył się turniej miłośników piłki nożnej na konsoli Play Station „FIFA 15”.

W turnieju udział  wzięli młodzi  pasjonaci gry w wirtualną piłkę nożną. Po rozlosowaniu ustawień zawodników rozpoczęto rywalizację od meczu Filipa Marzola (Real Madryt) z Jakubem Dajerlingiem (PSG). Mecze rozgrywane były pucharowo a następnie grupowo. Szalona rywalizacja trwała do finału, w którym znaleźli się Maciej Baczyński(Chelsea) i Jakub Dajerling (PSG). Mecz zakończył się zwycięstwem Macieja Baczyńskiego 5:0. Przy aplauzie uczestników zwycięzca turnieju odebrał główną nagrodę – grę  Assassins Creed IV Black Flag PL Edycja Czaszki (PlayStation 3). Na pochwałę zasługuje fakt, iż mistrz nie tylko w turnieju nie przegrał meczu, ale nawet nie stracił gola! Królem strzelców, pomimo, że nie dotarł do finału, został Maciej Króliczak zdobywając 16 goli. Otrzymał jako nagrodę film z Denzelem Washingtonem „Księga Ocalenia”. Na wyróżnienie zasługuje jeden z najmłodszych uczestników zmagań – Adam Biernat, który dotarł do fazy grupowej dzielnie stawiając opór starszym uczestnikom. Zainteresowanych grą zapraszamy w Mikołajki 6 grudnia. Jednak wcześniej trzeba się zapisać w sklepie Music-Media w Środzie Wlkp. ul. Kilińskiego 11.

Od lewej Jakub Dajerling, Maciej Baczynski, Maciej Króliczak

Autor: GPŚ | Sławek Bartkowiak
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież