nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport POBIEGNĄ DLA KASI
POBIEGNĄ DLA KASI Email
Wpisany przez Mariusz   
piątek, 07 listopada 2014 10:21

Agnieszka Witczak z Łękna, Krzysztof Idczak z Sulęcinka i Marcin Jankowiak z Solca wezmą udział w X Międzynarodowym Kościańskim Półmaratonie im. Dr. Henryka Florkowskiego. Wszystko, aby pozyskać środki na kosztowną operację ciężko chorej Kasi.

Już w najbliższą niedzielę 9 listopada trójka mieszkańców naszego powiatu weźmie udział w X Międzynarodowym Kościańskim Półmaratonie im. Dr. Henryka Florkowskiego. – Głównym celem naszego biegu nie jest pokonanie dystansu ponad 21 kilometrów, a pozyskanie środków finansowych na kosztowną operację i leczenie ciężko chorej dziewczynki – informuje jeden z zawodników. Kasia Pawłowicz urodziła się 12 lipca 2014 roku z bardzo poważną wadą serca i czeka na pomoc. Jeśli ktoś  chce się dowiedzieć więcej i wesprzeć akcję, wystarczy, że wejdzie na stronę www.siepomaga.pl/r/biegniemy-dla-kasi i wrzuci pieniądze do wirtualnej skarbonki.

Autor: GPŚ | Opr. M.M
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież