nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport DZIEWCZYNY Z PŁAWIEC NA II MIEJSCU
DZIEWCZYNY Z PŁAWIEC NA II MIEJSCU Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
czwartek, 27 listopada 2014 11:41

20 listopada odbyły się w Klęce eliminacje powiatowe w piłce nożnej do XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Zgłoszonych do rozgrywek zostało łącznie 8 drużyn dziewcząt i chłopców.

Pogoda nie rozpieszczała zawodników. Było zimno, wiał chłodny wiatr i mżawka. Po skończonym turnieju wszyscy szybko pobiegli do szatni, by się przebrać i rozgrzać. Z dziewczętami ze szkoły w Pławcach na zawody przyjechali chłopcy z SP nr 3 ze Środy wraz ze swoim opiekunem. Drużyna SP nr 3 zajęła I miejsce i przeszła do eliminacji wojewódzkich. Niestety dziewczynom z Pławiec, tym razem się nie powiodło i zajęły II miejsce. I miejsce zdobyły dziewczęta z Klęki i to one będą reprezentować nasze województwo na Tymbarku.


Skład drużyny z Pławiec: Karolina Nowak, Maria Sysak, Paula Hamrol, Julia Kasprzak, Julia Łyduch, Zuzanna Grządzielewska oraz opiekun Ania Wiśniewska.

Autor: GPŚ | Opr. ka
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież