nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport MIKOŁAJKOWY SPOT HONDY
MIKOŁAJKOWY SPOT HONDY Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
piątek, 28 listopada 2014 10:16

Na średzkim targowisku 2 grudnia odbędzie się mikołajkowy spot Honda Day. Spot będzie połączony ze zbiórką kartek dla Natalii.

Natalia ma 14 lat. W czerwcu bieżącego roku, zdiagnozowano u niej nowotwór. W walce z chorobą Natalię wspierają rodzice i to właśnie oni wyszli z inicjatywą „rozkręcenia” akcji „pocztówka nadziei”. O akcji dowiedzieli się organizatorzy drugiego już w Środzie spotu Honda Day, tym razem edycji mikołajkowej. Postanowili pomóc i podczas zlotu będą zbierać kartki dla dziewczynki. W ramach akcji każdy może podarować Natalce kartkę z życzeniami, napisać kilka ciepłych słów i przekazać organizatorom – informują organizatorzy spotu. Z racji tego, że zbliżają się święta, mogą to być również kartki świąteczne. Kartki będą zbierane w przeznaczony do tego pojemnik. Organizatorzy, Damian i Krzysztof, zapraszają wszystkich średzian, a w szczególności fanów Hondy, mówiąc:  – Im więcej osób i kartek tym lepiej. Zlot rozpocznie się we wtorek 2 grudnia o godzinie 20:00 na średzkim targowisku. Więcej o akcji zbierania kartek dla Natalii piszemy w innym artykule.

Autor: GPŚ | M.M
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież