nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport BIEG NA SZEŚĆ ŁAP
BIEG NA SZEŚĆ ŁAP Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
czwartek, 08 stycznia 2015 19:46

Bieg na 6 łap to akcja, w ramach której miłośnicy aktywności fizycznej, spacerują lub biegają w towarzystwie psiaków ze schroniska dla zwierząt.

W sobotę 3 stycznia odbył się pierwszy w Nowym Roku spacer z psami w ramach akcji Bieg na 6 łap. Około 4 km trasa biegła ulicami: Niedziałkowskiego, Dąbrowskiego, Kilińskiego i Kościuszki. Udział wzięło 21 par psio-ludzkich, w tym dwaj nowi mieszkańcy schroniska: Korek (jamnik) i Benji (owczarek nizinny). Już po raz drugi mieszkańcy Środy mieli okazję zobaczyć schroniskowe psiaki maszerujące po mieście wraz z uczestnikami w odblaskowych kamizelkach z logo akcji. Wszystkie psiaki dzielnie pokonały trasę zwracając uwagę przechodniów.

Zapraszamy do zapisów na kolejne biegi/spacery. Kolejny już za 2 tygodnie – 17. stycznia. Wystarczy zapisać się mailowo ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ), telefonicznie (695 684 561) lub poprzez Fb (Bieg Na Sześć Łap Oddział Środa Wlkp.) zaznaczając czy chcemy wziąć udział w biegu czy spacerze. W wydarzeniu mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie. 

Uczestnicy biegu przygotowują swoich pupili do biegu. Fot. Marcin Siwek

Autor: GPŚ | AW
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież