nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport SZTAFETY PŁYWACKIE
SZTAFETY PŁYWACKIE Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
czwartek, 08 stycznia 2015 20:11

W niedzielę 11 stycznia o godz. 11:00 na Pływalni Miejskiej w Środzie w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędą się tradycyjne sztafety pływackie.

Na dystansie 6 x 25 m stylem dowolnym o puchar burmistrza miasta Środa Wielkopolska Wojciecha Ziętkowskiego rywalizować będą sztafety zakładowe. W tym współzawodnictwie wziąć mogą także udział reprezentanci stowarzyszeń czy grupy przyjaciół z wyłączeniem czynnych zawodników pływackich klubów sportowych. Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Środzie jest fundatorem pucharów dla zwycięzców sztafet rodzinnych. Przypominamy, że w tej konkurencji startują 3-osobowe zespoły, które do przepłynięcia mają łącznie 100 m (2 x 25 i 50 m). Do udziału w sztafetach organizatorzy zapraszają rodziców z dziećmi lub spokrewnione ze sobą osoby.

Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali drobne upominki i dyplomy, dla 3. najlepszych zespołów w obu konkurencjach okazałe nagrody. Na najmłodszego uczestnika sztafet rodzinnych czeka tradycyjnie nagroda-niespodzianka. Początek zawodów o godz. 11:00.

Autor: GPŚ | Z.B
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież