nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport TURNIEJ ELIMINACYJNY
TURNIEJ ELIMINACYJNY Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 13 stycznia 2015 13:44

W sobotę 10 stycznia w hali Gimnazjum nr 1 odbył się drugi turniej eliminacyjny Halowych Mistrzostw Polski juniorów młodszych.

Organizatorem turnieju była UKH Iuventa Środa Wlkp. Drużyna Polonii w pierwszym swoim meczu spotkała się z zespołem LKS Gąsawa II. Podopieczni trenera Piotra Pętkowskiego w spotkaniu tym mieli widoczna przewagę, ale nie wykorzystali dogodnych sytuacji do zdobycia bramek i spotkanie dość nieoczekiwanie zakończyło się remisem 2-2. W drugim swoim meczu Poloniści rozegrali mecz z zespołem LKS Gąsawa I. Mecz toczył się pod dyktando drużyny z Pałuk i zakończył się zdecydowaną wygraną Gąsawy 9-1. W ostatnim meczu turnieju nasz zespół rozegrał mecz derbowy z drużyną UKH Iuventa Środa Wlkp. Spotkanie miało bardzo wyrównany przebieg, akcje przenosiły się w szybkim tempie spod jednej bramki do drugiej. Bardzo dobrze spisywali się obaj bramkarze popisując się skutecznymi interwencjami. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Polonii 5-4. Po dwóch turniejach pierwsze miejsce zajmuje z 15 punktami LKS Gąsawa I, drugie Polonia Środa, która ma 13 punktów. Trzecia jest LKS Gąsawa II z 4 punktami, a czwarte UKH Iuventa Środa Wlkp., która zgromadziła 3 punkty.

Polonia wystąpiła w składzie:

Wawrzyniak Maciej., Wawrzyniak Dominik, Łuczak Adam, Zaworski Bartosz, Głowacki Mikołaj, Zys Hubert.

Trener: Piotr Pętkowski, Kierownik drużyny: Wojciech Zaworski

 Źródło: poloniasroda.pl Opr. M.M


 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież