nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport Z SALUSEM ZAKOŃCZĄ RUNDĘ
Z SALUSEM ZAKOŃCZĄ RUNDĘ Email
Wpisany przez Mariusz   
piątek, 23 stycznia 2015 10:02

Wicelider z Gorzowa Wlkp. nie okazał się gościnnym, łatwo pokonując Polonię 36:22. Nasi szczypiorniści wciąż czekają na pierwsze tegoroczne zwycięstwo. Najbliższa okazja już w niedzielę – do Środy zawita Salus Przedecz.

Jeszcze przed spotkaniem średzianie mieli za sobą dwie ligowe przegrane z rzędu – kolejno z Zewem Świebodzin i Spartakusem Buk, a o przerwanie złej passy w Gorzowie Wielkopolskim miało być nadzwyczaj trudno. Tamtejsza drużyna Stali, jako wicelider rozgrywek III Ligi Wielkopolskiej wygrała aż pięć spośród siedmiu wcześniejszych spotkań, w tym wszystkie na własnym obiekcie.

Rozdrażnienie wywołane nieoczekiwaną porażką ze Spartakusem nie wystarczyło średzianom, by podczas wyjazdowego starcia ze Stalą sięgnąć po punkty. Gospodarze potwierdzili swoją wysoką dyspozycję z wcześniejszych spotkań i łatwo pokonali podopiecznych Marcina Lachowicza 36:22.

Po ośmiu kolejkach Polonia ma 6 punktów. Średzianie wygrali dotąd 3 spotkania, przegrywając 5. Szansa na poprawę punktowego dorobku nadarzy się w najbliższą niedzielę. Do hali Gimnazjum nr 1 zawita Salus Przedecz, który wyprzedza naszych zawodników w tabeli zaledwie jednym punktem. Spotkanie, które odbędzie się w ramach dziewiątej serii spotkań będzie ostatnim rundy wstępnej. Co ciekawe, to już trzeci sezon z rzędu, gdy starcie obu zespołów wieńczy rundę rozgrywek III Ligi Wielkopolskiej. Pamiętne spotkania z Salusem doczekały się już miana ligowego klasyku i wierzymy, że emocji nie zabraknie również w tę niedzielę – oczywiście ze szczęśliwym dla nas zakończeniem. Początek spotkania o godz. 18:00.

Autro: GPŚ | sh
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież