nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport WICELIDER LEPSZY. Z BARYCZĄ O KOMPLET PUNKTÓW
WICELIDER LEPSZY. Z BARYCZĄ O KOMPLET PUNKTÓW Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
środa, 28 stycznia 2015 23:15

Mecz odzwierciedlił dystans, jaki dzieli obie drużyny w tabeli III Ligi Wielkopolskiej. Siatkarze UKS-u ulegli wiceliderowi z Ostrowa 0:3. W sobotę spotkanie z zamykającą tabelę Baryczą Janków Przygodzki.

Po minimalnej przegranej ze zwycięzcą ubiegłorocznych rozgrywek – Kaniasiatką Gostyń, tym razem średzianie podjęli na własnym obiekcie aktualnych wiceliderów Salos Ostrów Wlkp.

Wysoka lokata weekendowych rywali w tabeli wcale nie czyniła zwycięstwa niemożliwym – Salos poległ w trzech spośród siedmiu wyjazdowych spotkań sezonu 2014/2015. Jak się jednak miało okazać, atut własnego boiska, to zbyt mało, by UKS mógł nawiązać równorzędną walkę z wyżej notowanymi ostrowianami. Ci zwyciężyli w hali widowiskowo-sportowej ZSR 3:0. Po czternastej serii spotkań Salos umocnił się na pozycji wicelidera, zaś podopieczni Filipa Ławniczaka nadal okupują dziewiątą, przedostatnią pozycję w tabeli. Za ich plecami ligową stawkę zamyka Barycz Janków Przygodzki – najbliższy rywal naszych zawodników, z którymi na parkiecie spotkają się już w tę sobotę. Spotkanie, które odbędzie się w Jankowie Przygodzkim to wymarzona okazja do przerwania złej passy oraz nawiązania kontaktu z ósmymi w tabeli Czarnymi Ostrowite.

Faza grupowa III Ligi Wielkopolskiej dobiega końca. Po najbliższym pojedynku z Baryczą średzianie rozegrają jeszcze dwa spotkania. Następnie rozgrywki obu grup (UKS występuje w grupie B) podsumuje faza play-off.

Autor: GPŚ | sh
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież