nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport HONDA DAY
HONDA DAY Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
piątek, 30 stycznia 2015 09:57

Już 10 lutego br. w Środzie odbędzie się kolejny spot miłośników japońskiej motoryzacji i fanów marki honda.

Spot odbędzie się na średzkim targowisku w godzinach 20:00-21:30. Jak informują organizatorzy – miejsce spotu może być przeniesione z przyczyn, na które nie mamy wpływu. Dlatego warto śledzić kolejne wydania GPŚ i profile społecznościowe gazety, na których będziemy na bieżąco informowali o ewentualnej zmianie miejsca imprezy.

Organizatorzy – Tomek, Krzysztof i Marcin, serdecznie zapraszają wszystkich fanów Hondy na najbliższy spot. Przypominają jednak i proszą o zachowanie rozsądku i czystości na miejscu. Impreza będzie pod baczną obserwacją służb porządkowych, a wszystkie wybryki będą karane.

Jak się dowiedzieliśmy, w tym roku spoty będą odbywać się co miesiąc w różnych tygodniach, ale zawsze będzie to wtorek. Wszystkich gości, którzy nie posiadają hond, a chcą się wybrać na imprezę, organizatorzy proszą, aby pozostawili pojazdy wokół targowiska, tak, aby na placu stały tylko pojazdy spod znaku Hondy.

Autor: GPŚ | M.M
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież