nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport POMAGAĆ MOŻNA NA WIELE SPOSOBÓW…
POMAGAĆ MOŻNA NA WIELE SPOSOBÓW… Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
sobota, 14 lutego 2015 10:53

We wtorek, 10 lutego przedstawiciele Klubu Sportowego Polonia Środa, na czele z jego Prezesem, Rafałem Ratajczakiem, przekazali na budowę średzkiego hospicjum kwotę 7.680 zł zebraną podczas VII Balu Sympatyków Klubu.

Zarząd KS Polonia Środa podziękował wszystkim uczestnikom Balu za to, że apel o wsparcie budowy Hospicjum spotkał się z ogromną aprobatą gości, którzy dali temu wyraz podczas przekazywania datków, których uzbierało się 7.680 zł.

„Oczywiście cieszymy się ogromnie i dziękujemy z całego serca. Po pierwsze to duża kwota i bardzo się nam przyda. A po wtóre muszę podkreślić, że działacze i sympatycy klubu Polonia pomagają nam nie po raz pierwszy. To szczególnie ważne, bo wszyscy wiemy, że znacznie łatwiej jest wspierać akcje, które od razu przynoszą spektakularny efekt, ucieszą i dadzą poczucie, że zrobiliśmy coś pożytecznego. Tymczasem osiągnięcie naszego celu ze względu na ogrom działań będzie jednak wyraźnie odroczone w czasie. Więc „wierność” naszych sympatyków jest nie do przecenienia.” – powiedziała Barbara Król, prezes Stowarzyszenia „Hospicjum im. Piotra Króla”. Wyraziła równocześnie wdzięczność dla wszystkich innych darczyńców, szczególnie tych przekazujących regularnie swoje datki na konto budowy hospicjum. „Te stałe przelewy są dla nas niezmiernie ważne. Bardzo nam zależy na tym, żeby było ich coraz więcej. Naprawdę liczy się każda wpłacona złotówka”. Przypomnijmy, że od tego roku na konto Stowarzyszenia HPK można przekazać także 1% podatku dochodowego. Wystarczy w odpowiednie miejsce wpisać numer KRS 0000423218.


Zarząd KS Polonia Środa przekazał zebraną podczas balu kwotę na budowę hospicjum.

Autor: GPŚ | M.M
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież