nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport LATO W PEŁNI NA ALASCE
LATO W PEŁNI NA ALASCE Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
poniedziałek, 23 lutego 2015 10:08

Na plaży lato w pełni. Morsy grały w kometkę, wylegiwały się na leżakach i osłaniały się parasolami przed słońce. Reszta wycinała lód przed kąpielą. Niedawno na „Alasce” odbył się pokaz futer z lat minionych, a w minioną niedzielę morsy mieszały zimę z latem.

Ktoś, kto w minioną niedzielę trafił na morsów z „Alaski” mógł zastanawiać się co to za pora roku właściwie. Panowie w maskach i płetwach dzielnie maszerowali do wody. Ktoś jadł lody, panie w kapeluszach dumnie spacerowały w okularach przeciwsłonecznych. Słychać było szum powietrza przy pompowaniu kół, kaczek, delfinów. Letnią sesję fotograficzną połączyli z rozgrzewką. Na brzegu w fazie testów pojawił się nowy licznik, który naliczył 81 osób wchodzących. W wodzie nie było nudy: pływanie w kółku, słomkowe kapelusze i tafle lodu. Śmiech i zabawa na całego, a w te całe szaleństwo włączyli się goście z klubu morsów Klima Września. W niedzielę kolejne osoby pojawiają się na liście klubowiczów. Zachęcamy nie tylko do morsowania, ale i do czynnego uczestnictwa - czekamy na nowe pomysły, pomoc w organizowaniu spotkań – zapraszają morsy z „Alaski”. Warto dodać, że ekipa morsów w nowych międzynarodowych alaskowych strojach rusza do Tallinna na międzynarodowe zawody w pływaniu ekstremalnym. 


fot. Karol Konieczny/Wielkopolski Klub Morsów „Alsaka”

Autor: GPŚ | K.K, opr. M.M
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież