Start Artykuły Sport DRUGIE MIEJSCE DLA TĘCZY
DRUGIE MIEJSCE DLA TĘCZY Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak
czwartek, 05 marca 2015 10:21

Zawodnicy średzkiego ULKS Tęcza uczestniczyli w minioną sobotę w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców – zapasy – styl wolny w Krotoszynie. Z wyjazdu wrócili z miejscem na podium.

W Krotoszynie w zawodach w sobotę 28 lutego klub Tęcza Środa Wlkp. reprezentowało 9. zawodników: Patryk Kaźmierowski w kat. 66kg, Krzysztof Sobkowiak w kat. 74kg (juniorzy) i Krystian Krzyżak kat. 84kg młodzieżowiec – zdobyli złote medale; Oskar Staszewski w kat. 46kg, Szymon Gołębiewski w kat. 58kg, Karol Pawlak w kat. 85kg, Jakub Jastrząb w kat. 100kg (kadeci) – zdobyli srebrne medale; Cezary Ignaszak w kat. 76kg i Maksymilian Siejak w kat. 46kg zajęli trzecie miejsca. Tęcza drużynowo wywalczyła 2. miejsce z czego bardzo zadowoleni byli trenerzy Krzysztof Kaźmierowski i Krzysztof Polowczyk.

– Cieszy postawa szczególnie juniorów Patryka Kaźmierowskiego i Krzysztofa Sobkowiaka, którzy wygrali w swoich kategoriach – podsumowują wyjazd trenerzy. Teraz czas na Mistrzostwa Polski Juniorów, które odbędą się już w najbliższą sobotę w Rzeszowie.

Autor: GPŚ | M.M