nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport RUSZYŁY ZAPISY
RUSZYŁY ZAPISY Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 07 kwietnia 2015 09:02

Klub Karpiowy Sazan zaprasza dzieci i młodzież na warsztaty karpiowe, które odbędą się w 13 czerwca na łowisku karpiowym Stary Staw. Warsztaty są organizowane przy współpracy z Gminą Środa Wlkp. i będą całkowicie bezpłatne.

Co zrobić, aby się zapisać? Wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko wiek osoby startującej, oraz dane opiekuna wraz z telefonem kontaktowym. Dodatkowo trzeba podać rozmiar koszulki uczestnika. Jak informują organizatorzy zajęcia są bezpłatne, transport autokarem na łowisko również. Istnieje możliwość dojazdu na łowisko własnym transportem, o takim fakcie należy poinformować w zgłoszeniu. Ilość miejsc jak co roku jest ograniczona do 30 startujących, plus opiekunowie. Liczyć będzie się kolejność zgłoszeń, dlatego warto wysłać swoje zgłoszenie jak najszybciej. Lista osób zapisanych będzie dostępna na stronie klubu klubu: www.klubkarpiowysazan.org. Na stronie znajduje się też pełen regulamin imprezy, z którym trzeba się zapoznać.

Karpiowe Mistrzostwa

Jak co roku Klub będzie organizował Karpiowe Mistrzostwa, jednak w tym roku dzięki pomocy Burmistrza Środy będą one miały inną formułę, a mianowicie startować będą mogli nie tylko członkowie okręgu Poznań, ale wszyscy wędkarze. Popularność tych zawodów sprawiła, że nie ma już wolnych miejsc, rozeszły się jak świeże bułeczki. Jak się dowiedzieliśmy w tym roku średzki zbiornik zostanie zarybiony ok. 800 kg karpi. Co na pewno przełoży się na ciekawą rywalizację podczas zawodów.

Autor: GPŚ | M.M
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież