nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport I RUNDA MISTRZOSTW SŁOWACJI VYSOKIE MYTO
I RUNDA MISTRZOSTW SŁOWACJI VYSOKIE MYTO Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
piątek, 17 kwietnia 2015 09:40

Fantastyczny weekend Kuby Szablewskiego. Debiut na torze w Vysokim Mycie i II miejsce w pierwszej rundzie Mistrzostw Słowacji.

Mimo, że przez cały marzec nie pisaliśmy o zawodniku Polonii ścigającym się gokartami to Kuba nie próżnował. Wręcz przeciwnie marzec był bardzo pracowitym miesiącem dla KRT Racing – wszystkie weekendy zostały wypełnione treningami i przygotowaniami do zawodów. Jakub odwiedził w tym czasie Zieloną Górę, Bydgoszcz oraz Toruń, gdzie już 25 kwietnia rozegrana zostanie I runda Pucharu Rok Cup. Jak powiedział Kuba Szablewski: – Jestem bardzo zadowolony z treningów, które odbyliśmy w zeszłym miesiącu. Pracowaliśmy dużo nad ustawieniami karta. Na każdym treningu przejeżdżałem ponad 100 okrążeń toru. Wykręcane czasy są bardzo obiecujące. Już za dwa tygodnie pierwszy start w tym sezonie w Polsce w Toruniu i bardzo liczę na dobre miejsce na rozpoczęcie sezonu.


Kuba na podium w Vysokim Mycie

Autor: GPŚ | M.M
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież