nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport ŚREDZIANIE MISTRZAMI POLSKI!
ŚREDZIANIE MISTRZAMI POLSKI! Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
piątek, 22 maja 2015 09:21

Na jeziorze Święcajty w Węgorzewie odbyły się I Żeglarskie Mistrzostwa Polski YouTuberów. Do rywalizacji o tytuł mistrza przystąpiło 10 załóg złożonych z twórców polskiego YouTube’a. Zwycięską ekipą dowodził średzianin – Szymon Kasprzyk, znany też jako IsAmUxPompa.

YouTuberskie ekipy zmierzyły się w ramach I Żeglarskich Mistrzostw Polski YouTuberów w klasie jachtów kabinowych. W piątkowe popołudnie 15 maja w porcie Róża Wiatrów zameldowało się 10 załóg, złożonych z 40 największych polskich twórców YouTube’a. Wszystko po to, by w sobotę wypłynąć na wodę i walczyć o laury. Żeglarzy dopingowali wierni kibice. Pierwszym biegiem zawładnęła ekipa IsAmUxPompa, następna na mecie była ŚmiechawaTV oraz team magika Y. Mimo słabnącego wiatru, drugi bieg okazał się równie emocjonujący. Na czoło stawki wysunęła się załoga Sadama wraz twórczyniami kanału LoveAndGreatShoes. Druga na mecie była załoga IsAmUxPompa, dzięki czemu zachowała pozycję lidera w klasyfikacji generalnej. Na 3. miejscu pojawiła się drużyna Urban TV, Adwekage oraz Nadia KA. Po drugim biegu sędzia główny zawodów ogłosił decyzję o zakończeniu regat z powodu utrzymującej się flauty, a klasyfikacja po dwóch wyścigach została utrzymana jako wyniki końcowe. Tym samym tytuł I Żeglarskiego Mistrza Polski YouTuberów przypadł załodze IsAmUxPompa z Nymfą czyli YouTuberzy ze Środy z Szymonem Kasprzykiem i Amelią Malinowską na czele, TheNitroZyniak oraz GRLMIKE. Zwycięzcy wznieśli w górę mistrzowskie trofeum, otrzymali złote medale oraz nagrodę główną – smartfony Lumia 640. Na drugim miejscu podium stanęła drużyna Sadama i LoveAndGreatShoes, która z zadowoleniem przyjęła tytuł wicemistrza, srebrne medale oraz telefony Lumia 532. Po brąz sięgnęła załoga magicznego Y. Cały team został nagrodzony telefonami Lumia 435. W zawodach udział wzięli: SA Wardęga, Remigiusz Maciaszek, Rojo, Śmiechawa TV, Sadam, Magia Y, Wapniak, Kisiel, Gimper, IsAmUxPompa, Nymfa, TheNitroZyniak, GRLMIKE, Adwekage, Nadia Ka, MrSetoKami, Yoshi, Sou Shibo, JCOBPLAY, Izak, Naruciak, Urban TV. 

 


Zwycięska drużyna z IsAmUxPompa na czele.

Autor: GPS | Rih
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież