nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport BIEG NADZIEI - TRWAJĄ ZAPISY
BIEG NADZIEI - TRWAJĄ ZAPISY Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
piątek, 29 maja 2015 12:58

altTrzeci Bieg Nadziei organizowany przez Hospicjum im. Piotra Króla w Środzie odbędzie się 7 czerwca. Dystans – 10 km. Zapisy trwają. W trakcie biegu zbierane będą pieniądze na budowę pierwszego hospicjum w naszym mieście.

Cały czas przyjmowane są zapisy na bieg. Do końca maja wpisowe wynosi 30 zł, natomiast od 1 czerwca będzie to 50 zł. Formularze zgłoszeniowe oraz informacje dotyczące biegu znajdują się na stronie hospicjumpk.pl. Rozpoczęcie imprezy nastąpi 7 czerwca o godz. 9:30. Na gości będzie czekało m.in. miasteczko dla dzieci, lekcje Zumby, prezentacja CrossFit, konkurs sprawnościowy z nagrodami oraz tzw. "cegiełka z niespodzianką" – rodzaj losów, jak na loterii. O najmłodszych zadba Przedszkolandia. O 10:15 rozpocznie się rozgrzewka dla zawodników, by o 10:30 wystartowali. Jeszcze przed południem, czyli o 11:45 nastąpi dekoracja zwycięzców, a o 12:30 zakończenie imprezy. Więcej informacji w następnym wydaniu Głosu.

Autor: GPŚ | Rih
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież