nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport PROJEKT PLAŻA
PROJEKT PLAŻA Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 02 czerwca 2015 12:08

Już w sobotę 6 czerwca rusza zaplanowany na lato Projekt Plaża 2015. Będą imprezy, jakich dotąd w naszym mieście nie było. Głównym inicjatorem projektu jest Burmistrz Ziętkowski – wielki entuzjasta naszego jeziora. Przy wsparciu Urzędu Miejskiego oraz Restauracji "Max Marina" Agencja Artystyczna "ViolinArt" przygotowała cykl imprez z adaptacją plaży do tego celu.

W naszym mieście jest bardzo dużo rocka czy bluesa. Nie ma natomiast alternatywy dla ludzi szukających zabawy przy muzyce electro, dance, house, ambient, funky, latino, soul. W Projekcie Plaża 2015 zagrają znani polscy DJ-e: DJ Decks, który razem z Peją tworzy skład Slums Attack, DVJ Rink (Triple Impact), DJ Simo znany z SQ czy Blue Note, DJ Biskup (Blue Note), DJ Soina (Triple Impact) oraz DJ Joana (8 BiTÓW, KontenerArt). Gośćmi sceny Projektu Plaża 2015 będą także średzcy DJ-e i muzycy. Ponadto w czerwcu grać będą podczas corocznego Pikniku PCK. W lipcu w ramach Projektu Plaża 2015 odbędzie się Festiwal Muzyki Reggae oraz Festiwal Piosenki Autorskiej Artis. Jak mówi Viola: – W sierpniu planujemy wybory Miss Plaży. Zaprosimy także publiczność na cztery ciekawe koncerty szeroko pojętej muzyki elektronicznej i tak modnej ostatnio, dzięki przebojom Marka Ronsona, muzyki funkowej. Podczas inauguracji Projektu Plaża 2015 w sobotę 6 czerwca zagra DVJ Rink, który występował m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Irlandii, Grecji czy Niemczech. Na swoim koncie ma setki zagranych imprez, trasy koncertowe z licznymi polskimi artystami jak również supportowanie gwiazd światowego formatu. Jest prekursorem sztuki mixowania zarówno dźwięku jak i obrazu w postaci teledysków z wykorzystaniem tradycyjnych płyt winylowych oraz gramofonów. DVJ Rink jest ambasadorem marki Beats by Dr.Dre w Polsce. W tym roku zapowiada się gorące lato na plaży nad naszym jeziorem. Mnogość rytmów zadowoli na pewno najwybredniejszych słuchaczy. 


Projekt Plaża rusza już w tą sobotę. Fot. ViolinArt

Autor: ViolinArt, opr. Rih
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież