nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport MODELARSKI DZIEŃ DZIECKA
MODELARSKI DZIEŃ DZIECKA Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
sobota, 06 czerwca 2015 11:45

Jak co roku z okazji Dnia Dziecka na lotnisku w Ligowcu Aeroklub Poznański zorganizował zawody dla młodzików „Młody Modelarz na Start” (Memoriał Jana Burego).

W imprezie wzięło udział 60 uczestników w wieku od 6 do 16 lat. Nie zabrakło też średzkich zawodników z modelarni „AERO”. Średzian reprezentowało sześciu chłopców. W klasie modeli F1A/M tzw. „jaskółek” zwyciężył nasz zawodnik Błażej Stachowski, nie dając najmniejszych szans swoim rywalom, wręcz ich deklasując. Minimalnie gorszy był Maciej Kulawik, który zajął drugie miejsce. Pozostali średzianie uplasowali się w pierwszej siódemce, co oznacza, że konkurencja została zdominowana przez naszych modelarzy. W najbliższą niedzielę średzkich modelarzy czeka walka o medale w Mistrzostwach Polski, które odbędą się na lotnisku w Gliwicach. Przypomnijmy, że w zeszłym roku nasz zawodnik Marcin Pucek został Mistrzem Polski, więc liczymy, że młodsi koledzy pójdą w Jego ślady.


Autor: GPŚ | AROMAX, opr. M.M
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież