nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport CROSSFIT & STREET WORKOUT
CROSSFIT & STREET WORKOUT Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 16 czerwca 2015 14:19

BeStronger - Competition for the SuperHuman - Ogólnopolskie zawody w formule CrossFit & Street Workout odbędą się w Środzie.

W sobotę 27 czerwca br. Jezioro Średzkie zmieni się w prawdziwą arenę. Do Środy przyjedzie ponad 100 zawodników z całej Polski. Zgłoszenia od zawodników wpłynęły z takich miast jak: Poznań, Warszawa, Zielona Góra, Bydgoszcz, Kraków, Opole, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin i wielu innych. Rywalizacja w formule CrossFit odbędzie się w duetach męskich. Będzie dużo podnoszenia ciężarów, konkurencje wydolnościowe i sprawnościowe. Jedno jest pewne – będzie ciężko. Rywalizacja w formule Street Workout odbędzie się solo. Łączna pula nagród pieniężnych i rzeczowych dla zwycięzców to 10 tys. zł. Zawody rozpoczynają się na plaży obok restauracji "MaxMarina" o godz. 12:00, współtowarzyszyć jej będzie "Powitanie Lata 2015". Na plaży będzie bardzo gorąco, nie tylko przez temperaturę, ale i przez atmosferę sportowego współzawodnictwa. 

UWAGA!

Parking nad samym jeziorem będzie wyłączony tego dnia. Będą miejsca parkingowe przed jeziorem oraz na dole przy łazienkach.


BeStronger - Competition for the SuperHuman - Ogólnopolskie zawody w formule CrossFit & Street Workout.

Autor: GPŚ | Rih
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież