nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport BASEN ZAMKNIĘTY
BASEN ZAMKNIĘTY Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 23 czerwca 2015 12:33

Przypominamy o remoncie dachu średzkiej pływalni, który właśnie się rozpoczął. W związku z tym od poniedziałku 22 czerwca przez około pięć tygodni basen będzie zamknięty.

Remont basenu już trwa, a co za tym idzie pływalnia będzie zamknięta przez najbliższe pięć tygodni, czyli do końca lipca. Termin może się jednak wydłużyć w zależności od napotkanych przez remontującą firmę problemów. To jednak i tak prawie o połowę krócej niż wstępnie zakładano. W pierwszych planach basen miał być zamknięty aż do końca sierpnia. W czasie remontu dachu przeprowadzone zostaną też coroczne prace techniczne. Planowany remont dachu pływalni polegać będzie na wymianie 650 m² jego pokrycia nad niecką basenu. Nowy dach ma być zdecydowanie lżejszy i szczelniejszy. Ponadto wykonawca wzmocni kratową konstrukcję dachu. Koszt nowego dachu wraz z rozbiórką starego wyniesie około 418 tys. zł. Remontem zajmie się firma z Poznania, która wygrała przetarg.

Autor: GPŚ | M.M
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież