nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport WRÓCILI NA TOR
WRÓCILI NA TOR Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
piątek, 17 lipca 2015 08:14

Team Pachura Motorsport wrócił na tor. Już w ubiegły weekend Team można było spotkać na Torze Poznań, gdzie w dniach od 10 do12 lipca 2015r. odbywały się zawody FIA.

W miniony weekend odbyły się mistrzostwa FIA Strefy Europy Centralnej. Team Pachura Motorsport wystartował wspólnie z zespołem Praga Cars Racing. Kierowcami w ramach tych zawodów byli Patryk Pachura – wielokrotny wyścigowy Mistrz Polski oraz Ales Jirasek – uczestnik serii wyścigowej Blancpain oraz VW Golf Cup. Panowie, jako zmiennicy, startując z pole position zajęli I miejsce w klasyfikacji generalnej, w 3. rundzie Długodystansowych Mistrzostw FIA Strefy Europy Centralnej. Po 3. i 4. rundzie Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski – Patryk Pachura zajmuje II miejsce w klasyfikacji generalnej. Zespół wystawił do wyścigów dwa samochody Praga R1 napędzane silnikiem Renault Sport F4R832, który w najnowszej specyfikacji osiąga moc 250 KM.


Autor: GPŚ | Pachura Motosport, opr. Rih
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież