nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport TABLICA INFORMACYJNA
TABLICA INFORMACYJNA Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
czwartek, 30 lipca 2015 09:01

Przy wejściu na boisko dawnego OSiR-u pojawiła się tabliczka z graficzną informacją o trasach biegowych wyznaczonych na terenie obiektu.

Już jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że na terenie dawnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, obecnie Centrum Sportu i Rekreacji Stadion Średzki, wyznaczono trasy biegowe, z których mogą korzystać biegacze oraz nordic walkerzy. Dostępne są cztery trasy. Trasa I – żółta ma długość 604 m, trasa II – pomarańczowa ma 477 m, trasa III – czerwona 784 m, a trasa IV – niebieska – 400 m. Wszystkie trasy są oznakowane kolorowymi strzałkami pokazującymi kierunek biegu. Ponadto zostały wyznaczone miejsca startu i mety. Dodatkowo została zamontowana tablica z graficznym planem tras biegowych. Określone są tam także kolory i długości poszczególnych pętli. Tablica znajduje się po lewej stronie przy wejściu na stadion od strony ul. Sportowej. 

 

Tablica informująca o trasach biegowych na terenie stadionu

Autor: GPŚ | M.M
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież