nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport ŚREDZIANIE NA BIKEMARATON
ŚREDZIANIE NA BIKEMARATON Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
czwartek, 06 sierpnia 2015 18:14

25 lipca w Bielawie odbyła się siódma edycja Bikemaratonu. Z tą trudną trasą w Górach Sowich postanowiło się zmierzyć ponad 1000 zawodników z całej Polski – także kolarze górscy z naszego powiatu.

Na dystansie mini (26km, 950 m przewyższenia) bardzo dobrze pojechał Sebastian Grześkowiak z Solca (Euro Bike Kaczmarek Electric Team) zajmując 75. miejsce w Open (na 517. sklasyfikowanych osób) i 20. w kategorii M2. Na tym dystansie również wystartowały dwie panie ze Środy – Anna Olszańska (Expression Velonews.pl) oraz Magdalena Kościelska (Środa Racing Team). Zajęły one odpowiednio 8. miejsce w K2 i 20. w K3.

Na dystansie mega (51km, 1700 m przewyższenia) najwyżej sklasyfikowanym średzianinem był Mateusz Stempniewicz (Środa Racing Team) – 64. w Open (na 398. zawodników) i 23. w M2. Chwilę po Mateuszu na metę dotarli Kacper i Tomasz Urbanowicz z Miłosławia (Miłosław Fortuna Team) zajmując odpowiednio 31. miejsce w M2 (96. w Open) i 14. w M4 (97. w Open). Na 90. miejscu w M3 i 205. w Open do mety dotarł Krzysztof Kurasiński ze Środy (Środa Racing Team). 


Zawody w Bielawie, po przyjeździe na metę, od lewej: Mateusz Stempniewicz, Tomasz Urbanowicz i Kacper Urbanowicz. Fot. Tomasz Urbanowicz

Autor: GPŚ | M.S
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież