nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport TRAMPKARZE I JUNIORZY W POBIEROWIE
TRAMPKARZE I JUNIORZY W POBIEROWIE Email
Wpisany przez Mariusz   
czwartek, 13 sierpnia 2015 19:15

W sobotę 1 sierpnia trampkarze i juniorzy pod wodzą trenerów M. Lecieja i W. Grześkowiaka udali się na obóz sportowy do Pobierowa. Grupa 38. polonistów w komfortowych warunkach spędziła 8 dni w Ośrodku Wypoczynkowym „Kala”.

Trenerzy zaplanowali dla swoich drużyn 13 treningów i spotkania kontrolne. Juniorzy we wtorek 4 sierpnia zagrali sparing z zespołem ZWAR Warszawa. Wszyscy chłopcy z obu roczników mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności w konfrontacji z wymagającym przeciwnikiem . Tym samym, z którym zmierzyli się w zeszłym roku. Wtedy Polonia zwyciężyła 2:0. Tym razem warszawiacy zrewanżowali się takim samym wynikiem , zdobywając obie bramki po rzutach rożnych. Było to znakomite przetarcie przed tym, co czekało ich od soboty. Bowiem po zakończeniu obozu drużyna juniorów młodszych złożona z chłopców urodzonych w latach 2000 i 2001 uda się do Słubic, aby tam reprezentować nasz klub i województwo w Finale Ogólnopolskim turnieju „Piłkarska kadra czeka”. We wtorek 4 sierpnia trampkarze starsi rozegrali pierwszy mecz kontrolny na obozie. Przeciwnikiem naszej drużyny był zespół SCS Amico Lubin. Mecz rozegrano w bardzo upalne przedpołudnie. Zakończył się on wynikiem 4:2 (3:1). Autorami bramek byli: W. Piechota – 2 oraz po jednej M. Gościniak i F. Michalak. Świetne warunki i piękna pogoda pozwoliła na wypoczynek i owocne treningi.


Pamiątkowe zdjęcie z boiska w Pobierowie. Fot. Polonia Środa

Autor: GPŚ | Polonia Środa, opr. Rih
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież