nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport PUCHAR POLSKI W PŁYWANIU
PUCHAR POLSKI W PŁYWANIU Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 25 sierpnia 2015 14:52

W sobotę, nad jeziorem maltańskim w Poznaniu, odbył się Puchar Polski Masters w pływaniu. Nasze miasto w barwach Polonii Środa reprezentowała córka z ojcem - Asia i Jacek Hańczyk.

Zawodnicy mieli do pokonania dystans 3km. Podobnie jak w zeszłym miesiącu podczas triathlonu wiał silny wiatr nad Maltą nie oszczędzając zawodników, którzy musieli się zmagać z falą powstałą na jeziorze. Nie przeszkodziło to jednak w osiągnięciu bardzo dobrych rezultatów. Jacek z czasem 54min 56sek zajął 3. miejsce w swojej kategorii i 20. w OPEN. Joanna uplasowała się tuż za podium, na 4. miejscu w kategorii i na 35. W OPEN, osiągając czas 1h 38sek. Warto zaznaczyć, że większość zawodników to obecni lub byli pływacy. Natomiast zarówno Jacek jak i Asia oprócz treningów pływackich, muszą znaleźć jeszcze czas na rower i bieganie. Jacek w weekend biegnie w półmaratonie w Szklarskiej Porębie, a Asia szykuje się na debiut 6 września w Pile na tym samym dystansie. 


Dumny ojciec z córką.

Autor: GPŚ | M.M
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież