nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport UKS TAEKWONDO NA OBOZIE
UKS TAEKWONDO NA OBOZIE Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
środa, 09 września 2015 18:10

W sierpniu, zawodnicy średzkiego UKS Taekwondo uczestniczyli w obozie szkoleniowo – wypoczynkowym w Pogorzelicy, organizowanym przez zaprzyjaźniony AZS Poznań.

Był to czas odpoczynku, relaksu i ładowania baterii przed nowym sezonem, jednak nie obyło się bez potu i zmęczenia. Większość dzieci, w okresie wakacyjnym ma odpoczynek od sportu. Słoneczne plaże Pogorzelicy uraczyły naszych adeptów gorącym słońcem, które wszyscy zachwalali w czasie relaksu i przeklinali podczas treningów. Średzcy zawodnicy wrócili zadowoleni i pełni energii przed nowym sezonem. Pod koniec września, średzianie udadzą się do Jarocina na trzecią z czterech kolejek Ligii Taekwondo (na chwilę obecną UKS Tkd Środa zajmuje drużynowo 2 miejsce) a w październiku na Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Na nowy sezon, oprócz zajęć sportowych prowadzonych jak do tej pory, we wtorki i czwartki od godziny 17:30, odbywać się będą zajęcia dla młodzieży i osób dorosłych.


Autor: GPŚ | Rih
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież