nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport ŚREDZKI BIEG MIKOŁAJÓW
ŚREDZKI BIEG MIKOŁAJÓW Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
piątek, 04 grudnia 2015 19:02

W niedzielę 6 grudnia Klub Sportowy Polonia i Stowarzyszenie Zawsze dla Średzian zapraszają na kolejną odsłonę cyklu „Środa biega na 5”. Tym razem będzie to Średzki Bieg Mikołajów.

Impreza tradycyjnie odbędzie się nad średzkim jeziorem w Centrum Marina. Biegacze będą mieli do pokonania trasę o długości 5 km. Start przewidziano na godz. 11:30. Wcześniej, o godz. 11:00 dzieci wystartują w Biegu Małego Mikołajka. Najmłodsi zawodnicy zmierzą się z dystansem ok. 600m. Zapisy do obu biegów będą prowadzone od godz. 10:00. Impreza jest bezpłatna. Organizatorzy przypominają, że cykl „Środa biega na 5” nie ma charakteru wyścigu i rywalizacji. Na mecie nie będzie prowadzony pomiar czasu i klasyfikacja zawodników. Głównym celem imprezy jest propagowanie zdrowego stylu życia, integracja środowiska lokalnych biegaczy, a także zabawa i rodzinna atmosfera. Organizatorzy zachęcają małych i dużych biegaczy do ubrania czapek lub strojów Mikołaja. Na ostatnią w tym roku imprezę biegową serdecznie zapraszają Wojtek Stalec i Leszek Wierzbicki. Szczegółowe informacje pod nr tel. 605 337 151 i 667 907 432.

Przypomnijmy, że to kolejna, już szósta, edycja imprezy z cyklu „Środa biega na 5”. Ostatnia zgromadziła prawie 150 biegaczy i była zorganizowana na powitanie jesieni. Tym razem biegacze powitają zimę i będą szukali Mikołajów. Jak zawsze patronat nad imprezą objął Głos Powiatu Średzkiego, który w imieniu organizatorów zaprasza do wspólnej zabawy biegaczy oraz kibiców.


Autor: GPŚ | MM
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież