nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport BURMISTRZ U KARATEKÓW
BURMISTRZ U KARATEKÓW Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 05 stycznia 2016 11:13

Przed Świętami na ostatnim treningu w starym roku karatecy średzkiego Dragona gościli w swoim dojo rodziców oraz burmistrza Wojciecha Ziętkowskiego.

Prezes średzkiego klubu i główny jego trener Arkadiusz Borowicz podsumował miniony rok w kontekście sportowym i organizacyjnym, dziękując zawodnikom za wysiłek na treningach, rodzicom za codzienne wsparcie, a władzom za pomoc finansową i rzeczową. Burmistrz Ziętkowski pogratulował zawodnikom sukcesów, a rodzicom – tak wspaniałych pociech. Następnie oprócz przyjrzenia się treningowi i wykonania wspólnej fotografii była okazja do rozmów o najbliższych i nieco dalszych planach klubu. W gronie obecnych oprócz prezesa Borowicza i burmistrza Ziętkowskiego, byli też drugi trener klubu Maciej Sowa, radny miejski Grzegorz Niemczal oraz powiatowy Dariusz Węcławiak, których dzieci także trenują karate w Dragonie. Po świąteczno – noworocznych życzeniach młodzi adepci karate otrzymali z rąk burmistrza słodkie upominki. 


Pamiątkowe zdjęcie. Fot. Grzegorz Musielak

Autor: GPŚ | DARWEC
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież