nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport SPORTOWO DLA WOŚP...
SPORTOWO DLA WOŚP... Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 12 stycznia 2016 13:28

…zagrali. Siatkarski turniej na średzkim stadionie rozegrano trójkami. Pierwsze sety grano do 18 punktów, natomiast w eliminacjach do 25. Na podium stanęły drużyny: Dziki, Young Girls i Centrum Aktywności. W turnieju zagrały również: Kuzynki, Drapieżne Poziomki, Ace Pajace, Diabełki, Old Stars, Drużyna z Przypadku, Sokolanki.

… popłynęli


Sztafety rodzinne. Więcej zdjęć na www.facebook.com/GlosPowiatuSredzkiego

W minioną niedzielę całe rodziny i pracownicy średzkich firm spotkali się na średzkiej pływalni, aby popłynąć dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na podium w kategorii rodzin stanęli: Chmielowie (1 miejsce), Brzezińscy (2m.), Matysiakowie (3m.). Udział wzięły również: Stanisławcy, Słupscy, Biniarzowie, Pietrykowie, Urbaniakowie, Staniccy, Ożgowie, Behnke, Waleronowie, Bartłomiejczakowie, Dzwoniarkiewiczowie, Stradomscy, Bogaczykowie. Rodziny rywalizowały na dystansie 100m. W sztafetach zakładowych najlepsi okazali się Miłośnicy H2O. Na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy z Brylanta Kórnik, a na trzecim sztafeta z Aresztu Śledczego. W wyścigu sztafet udział brali również strażacy, policjanci, urzędnicy, stowarzyszenie Morsów z doliny Moskawy, Etyliniarze oraz firmy: ZGK i Ron. Firmy rywalizowały na dystansie 150m. Wszyscy otrzymali dyplomy, a zwycięzcy puchary. Nagrodzono również najmłodszego zawodnika 4-letniego Waldemara Kniocha.

… mrozili się


Więcej zdjęć na www.facebook.com/GlosPowiatuSredzkiego

W niedzielne południe nad Jeziorem Średzkim spotkały się "Morsy z doliny Moskawy". Po krótkiej rozgrzewce na plaży miłośnicy lodowatych kąpieli wskoczyli do wody. Wydawać się może, że to nic trudnego. Pamiętajmy jednak, że termometr wskazywał minusową temperaturę wody. Kąpiel w takich warunkach jest wyzwaniem, o czym mogli się przekonać nowicjusze. Zimowym kąpielom towarzyszył doping średzian.

… pomaszerowali


Uczestnicy biegu. Więcej zdjęć na www.facebook.com/GlosPowiatuSredzkiego

Fundacja WOŚP od 10 lat organizuje w finałową niedzielę Bieg "Policz się z cukrzycą". W tym roku po raz pierwszy odbył się on również w Środzie. Start i metę biegu, którego długość wynosiła około 2,5 km zaplanowano na plaży przy Max Marinie. W pierwszym średzkim WOŚP-owym biegu uczestniczyło 50 biegaczy.

Autor: GPŚ | MM
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież