nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport ZAJĘCIA DLA DZIECI I RODZICÓW
ZAJĘCIA DLA DZIECI I RODZICÓW Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 12 kwietnia 2016 15:02

Już od ostatniego tygodnia kwietnia Centrum Sportu i Rekreacji Stadion Średzki zaprasza na dwa rodzaje zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci z opiekunami.

„Mały Sportowiec” to zajęcia integracyjne pomiędzy dzieckiem w wieku od 3 do 5 lat i opiekunem, jak również pomiędzy innymi dziećmi. W trakcie zajęć uczestnicy będą mieli możliwość poznania różnych ćwiczeń ogólnorozwojowych, rozwijania cech motorycznych za pomocą zabaw i gier, a także popracują nad ogólną sprawnością fizyczną. Zajęcia odbywać się będą w czwartki o godz. 17:00 na hali gimnastycznej i trwać będą 30 minut. Wymagany jest strój sportowy oraz obuwie na zmianę zarówno dla dzieci, jak i dla opiekunów. Pierwsze zajęcia „Mały  Sportowiec” odbędą się 28 kwietnia.

„Sprawny Maluch” to drugie zajęcia proponowane przez CSiR przeznaczone dla dzieci, które zaczynają raczkować, siadać oraz chodzić. Zajęcia odbywać się będą w formie warsztatów, na których uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób opiekun może pomóc swojemu dziecku w prawidłowym rozwoju, ale również czego należy unikać i jakie są najczęściej popełniane błędy. Zajęcia odbywać się będą we wtorki o godz. 11:30 i trwać będą około 30-45 minut. Na pierwsze zajęcia „Sprawny Maluch” organizatorzy zapraszają 26 kwietnia.

Pierwszy miesiąc zajęć dla wszystkich uczestników jest bezpłatny. Zapisów można dokonywać w biurze Centrum Sportu i Rekreacji Stadion Średzki od poniedziałku do piątku, w godz. 7:00 do 15:00, lub pod numerem telefonu 61 285 25 20.


Autor: GPŚ | MM
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież