nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport ŚREDZIANIN BIEGA W KANADZIE
ŚREDZIANIN BIEGA W KANADZIE Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
piątek, 16 grudnia 2016 19:00

Jarosław Wiatr – średzianin mieszkający obecnie w Kanadzie, o którym swego czasu pisaliśmy na łamach Głosu Powiatu Średzkiego, zaliczył kolejny udany biegowy start.

Jarosław Wiatr to sympatyk i przyjaciel średzkiej Polonii, który od ponad dwudziestu trzech lat mieszka w Kanadzie. Jest obywatelem Brantford, w prowincji Ontario. Prowadzi tam własny biznes, a w wolnych chwilach biega. Jego pasją jest triathlon, do którego przygotowuje się szczególnie starannie.

W połowie listopada sprawdził swoją biegową formę w miejscowości Hamilton, tym razem na dystansie 10 km. Na mecie uzyskał przyzwoity wynik: 51:01. Wielką sympatię i miłość do rodzinnego miasta i średzkiego klubu okazał w dniu startu zakładając średzką koszulkę klubową, którą otrzymał na pamiątkę od zawodników Polonii. Mamy nadzieję, że o kolejnych startach za wielką wodą Jarosław Wiatr poinformuje za naszym pośrednictwem czytelników GPŚ już wkrótce! 

Jarosław Wiatr na mecie w Hamilton (Kanada)

Autor: GPŚ | Leszek Wierzbicki
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież