nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport AMBITNE PLANY TRIATHLONISTÓW
AMBITNE PLANY TRIATHLONISTÓW Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
czwartek, 16 lutego 2017 14:33

Na bieżący rok średzcy miłośnicy triathlonu przygotowali ciekawe plany startowe. Zdradzimy naszym czytelnikom, że sezon zapowiada się bardzo interesująco.

Znani triathloniści zrzeszeni w sekcji biegowej Polonii solidnie przepracowali okres jesienno-zimowy, i obecnie kończą szlifować formę pod kątem czekających ich w tym roku startów. Jacek Hańczyk, Łukasz Biskup, Piotr Rozwora, Izabela i Tomasz Brzezińscy to w tej chwili najbardziej obiecujący zawodnicy, którzy bardzo poważnie podchodzą do nowych wyzwań. Nie może być inaczej, bo kalendarz startowy wygląda bardzo ambitnie. I tak nestor średzkiego triathlonu J. Hańczyk sprawdzi swoją formę w czerwcowych Mistrzostwach Świata Iron Man na Słowacji. W lipcu zaś wystartuje w Mistrzostwach Polski w Suszu na dystansie sprinterskim. Ł. Biskupa zobaczymy min. w Poznaniu, Gdańsku, Gdyni i na deser w Barcelonie, gdzie zmierzy się z pełnym dystansem Iron Man. W Czempiniu, Lusowie i Sierakowie na pewno powalczy P. Rozwora, zaś małżeństwo Brzezińskich wybiera się dodatkowo do Włoch, gdzie w miejscowości Cervia godnie będzie reprezentować średzki klub i miasto. Wobec tak ambitnych planów pozostaje życzyć im dużo zdrowia i super formy. O występach średzian na pewno będziemy informować czytelników na łamach naszej gazety. 

Triathloniści Polonii (Rozwora, Biskup, Brzezińska) na treningu.

Autor: GPŚ | Leszek Wierzbicki
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież