nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport TRIATHLON: ŚREDZIANIE Z ŻELAZA
TRIATHLON: ŚREDZIANIE Z ŻELAZA Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 03 października 2017 12:36

Izabela i Tomasz Brzezińscy ze Środy weszli do elitarnego grona tzw. Ludzi z Żelaza. 23 września wzięli oni udział w zawodach triathlonowych we Włoszech na pełnym dystansie Iron Man.

Państwo Brzezińscy to znane średzkie małżeństwo, reprezentujące klub Polonia. Ich specjalnością jest triathlon. Tym razem wybrali się oni do Włoch, aby sprawdzić się w najbardziej wymagającej formule, czyli w tzw. pełnym iron manie. Niewtajemniczonym w arkana tego sportu wyjaśniamy, iż zawodnik ma do pokonania trzy dystanse: 3,8 km pływania, 180 km jazdy na rowerze i maraton, czyli ponad 42 km biegu. Nasi reprezentanci po całodniowej, zaciętej walce ze swoimi słabościami na mecie zawodów Iron Man Italy Emilia Romagna pojawili się z następującymi wynikami: Izabela: 12 h 39 min 18 s, Tomek: 12 h 50 min 14 s. Średzianom wypada szczerze pogratulować tego niesamowitego wyczynu.


Ludzie z Żelaza - Iza i Tomek Brzezińscy (Polonia) we Włoszech.

Autor: GPŚ | Lewi
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież