nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Wywiady MAGDALENA JAŃCZAK - SPECJALISTA DS. KONTAKTU Z KLIENTEM
MAGDALENA JAŃCZAK - SPECJALISTA DS. KONTAKTU Z KLIENTEM Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
piątek, 17 września 2010 14:27

Rozmowa z Magdaleną Jańczak – specjalista ds. kontaktu z Klientem  w szkole językowej Centrum Edukacji Językowej w Środzie Wielkopolskiej, działającej pod marką LEADER SCHOOL.

 

GPŚ: Czym zajmuje się  Pani na co dzień w szkole ?

MJ: Moja codzienna praca polega na bezpośrednim kontakcie z Klientami. Udzielam informacji dotyczących kursów prowadzonych w naszej szkole, ponadto muszę w sposób analityczny przeprowadzać rozmowy w celu dostosowania naszych propozycji pod kątem oczekiwań konkretnego Klienta.

GPŚ: Czy oferta jest na tyle szeroka, że jest Pani w stanie każdemu zaproponować satysfakcjonujące Go warunki?

MJ: Działamy zgodnie z zasadą, że tylko rozwój może zapewnić nam stabilność na średzkim rynku edukacyjnym. W nowym roku mamy do zaoferowania wiele nowych rozwiązań...

GPŚ: Jakieś szczegóły?

MJ: Jest ich tak wiele, że pozwolę sobie wymienić tylko niektóre z nich. I tak stworzyliśmy salę komputerową, która pozwoli na uatrakcyjnienie kursów,  poza tym chcemy, aby osoby w wieku tzw. średnim skorzystali z zajęć, które umożliwią im poznanie tajników skomputeryzowanego świata. Na takich zajęciach będzie można nauczyć się obsługi m.in. arkuszy biurowych, Internetu, aplikacji specjalistycznych oraz nabyć umiejętność korzystania z wszechobecnego w codziennym świecie Internetu.

GPŚ: Ale to tylko jeden kierunek i jedna grupa wiekowa?

MJ: Dopiero zaczęłam się rozkręcać, zaczęłam od tej grupy wiekowej, bo jest ona poniekąd zapomniana. Prowadzimy zajęcia już dla najmłodszych tzn. dzieci 3 letnich i dalej poprze szkołę podstawową, gimnazjum, szkoły średnie, osoby dorosłe. Przygotowujemy do egzaminów gimnazjalnych, matury, egzaminów semestralnych na studiach.

GPŚ: Macie już jakieś sukcesy w takich przygotowaniach?

MJ: Oczywiście, możemy pochwalić się, iż osoby przygotowujące się do matury i egzaminów gimnazjalnych 2010 zdały je pomyślnie, ba można by powiedzieć na wysokim poziomie. Tak naprawdę na tym polega nasza działalność, aby nasi kursanci poza miłym spędzeniem czasu w murach szkoły, wynieśli jak najwięcej wiedzy, która będą mogli wykorzystywać w swoim życiu, zarówno prywatnym, jak i zawodowym.

GPŚ: Konkurencja na rynku jest duża, jak widzicie swoje miejsce wśród pozostałych szkół?

MJ: Wychodzimy z założenia, ze każdy znajdzie u nas coś wartościowego, począwszy od metod nauczania, po wykwalifikowaną kadrę. Od tego roku urozmaicamy zajęcia poprzez pracę w multimedialnej sali. Komputery w polaczeniu ze specjalną tablicą multimedialną mają za zadanie uatrakcyjnić zajęcia, oddziaływać na różne zmysły i  lepiej docierać do słuchaczy. Środa jest na tyle rozwojowym miastem, ze każdy kursant znajdzie wśród wszystkich dostępnych na rynku ofert najlepsza dla siebie. Konkurencja istnieje w każdej dziedzinie, a więc nie jest to nic strasznego, tylko praca i rozwój pozwala nam na miejsce wśród najlepszych. Kto nie idzie do przodu, ten w rzeczywistości się cofa.

GPŚ: Dziękujemy za rozmowę