nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Wywiady DAWID MACHOWIAK - CZŁOWIEK ROKU 2010
DAWID MACHOWIAK - CZŁOWIEK ROKU 2010 Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz   
sobota, 19 marca 2011 14:43

Wywiad z Dawidem Machowiakiem – Człowiekiem roku 2010, liderem średzkich Etyliniarzy.

 

M.M: Brałeś pod uwagę, że możesz wygrać?

D.M: Sama nominacja była dla mnie, dla nas Etyliniarzy, wygraną. A fakt, że zdobyłem tyle głosów był dla mnie dużym zaskoczeniem, bardzo miłym, nie ukrywam.

M.M: Co poczułeś odbierając nagrodę Człowieka Roku?

D.W: Niesamowitą satysfakcję, byłem dumny i szczęśliwy, zważywszy na fakt, z jakimi osobistościami przyszło mi konkurować o ten zaszczytny tytuł. Nagroda, którą odebrałem jest dla mnie czymś wyjątkowym, czymś, co pozostanie w mojej pamięci do końca życia.

M.M: Czy ta nagroda zmieni coś w Twoim życiu, w działaniu średzkich Etyliniarzy?

D.W: Zdecydowanie podniosła nam poprzeczkę, jeżeli chodzi o dalsze działania, taka nagroda zobowiązuje. Sulisław wymusza na nas jeszcze większą aktywność i zaangażowanie. Mam nadzieję, że ruch motocyklowy na naszym średzkim terenie, zostanie jeszcze bardziej zauważony i będzie nas motocyklistów przybywało, a społeczeństwo będzie nas kojarzyło z czymś pozytywnym.

M.M: Jakie masz plany na rok 2011?

D.W: Planów na rok 2011 jest sporo. Prywatnie chcę objechać z kolegami Polskę wzdłuż granic, startujemy w czerwcu, oraz pojechać na tydzień motocyklem na Mazury w lipcu. Jako Etyliniarze chcemy zorganizować rozpoczęcie i zakończenie sezonu motocyklowego w Środzie Wlkp. na jeszcze wyższym poziomie jak dotychczas, oraz włączyć się w organizacje obchodów 60-lecia Domu Dziecka w Bninie.

Dziękuję wszystkim za poparcie i zaufanie, jakimi zostałem obdarzony, dziękuję za każdy oddany głos.

M.M: Dziękuję za rozmowę.

D.M: Również dziękuję.