nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Gmina Zaniemyśl BABCIE I DZIADKOWIE NA PRZEDSTAWIENIU
BABCIE I DZIADKOWIE NA PRZEDSTAWIENIU Email
Wpisany przez eMeS   
poniedziałek, 21 stycznia 2013 12:41

W niedzielne popołudnie 20 stycznia 2013 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Zaniemyślu dzieci z Alternatywnej Formy  Wychowania Przedszkolnego w Śnieciskach prowadzonej przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Zaniemyśl „Wuchta Wiary” zaprosiły babcie i dziadków na wspaniałą uroczystość.

Na początku wystąpiła Maria Rzepka, uczennica klasy V Szkoły Podstawowej w Śnieciskach, która zagrała na pianinie kolędy:  „Wśród nocnej ciszy”, „Bóg się rodzi” wprowadzając w ten sposób zaproszonych gości w świąteczny nastrój. Następnie Prezes Stowarzyszenia Pani Joanna Staniś-Rzepka powitała wszystkich
 zebranych , złożyła wszystkim babciom i dziadkom życzenia i zaprosiła do obejrzenia przedstawienia w wykonaniu dzieci przygotowanych pod kierunkiem Pań Joanny Niedzielskiej i Martyny Borowczyk. Dzieci wystawiły Jasełka, a następnie złożyły życzenia swoim ukochanym babciom i dziadkom.  Na koniec dzieci zaprezentowały dwa układy taneczne. Występ młodych artystów został nagrodzony gromkimi brawami. Dzięki ogromnej pomocy i zaangażowaniu rodziców około 150 osób zasiadło do stołów by wspólnie porozmawiać przy kawie i pysznych domowych wypiekach. Prezes Stowarzyszenia dziękuje Dyrektorowi GOKu za użyczenie sali , pracownikom GOKU za pomoc i paniom Joannie Niedzielskiej i Martynie Borowczyk za przygotowanie całej uroczystości oraz panu Piotrowi Szukale za oprawę techniczną imprezy.

Autor: GPŚ | eMeS