nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Gmina Zaniemyśl BABCIE I DZIADKOWIE Z ZANIEMYSKIEGO PZERII TEŻ ŚWIĘTOWALI
BABCIE I DZIADKOWIE Z ZANIEMYSKIEGO PZERII TEŻ ŚWIĘTOWALI Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
piątek, 01 lutego 2013 10:32

25 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Zaniemyślu członkowie zaniemyskiego Koła Związku Rencistów Emerytów i Inwalidów obchodzili Dzień Babci i Dziadka. W trakcie tej uroczystości, uczniowie ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Jana Pawła II w Pigłowicach wystąpili w przedstawieniu jasełkowym, przygotowanym specjalnie na tę okazję.

Młodzi artyści pod kierunkiem Elizy Krauze swoim występem pokazali, jak wielka jest tajemnica Bożego Narodzenia. Program artystyczny pozwolił każdemu obecnemu uświadomić sobie, że Boże Narodzenie może i powinno dokonywać się w ludzkim sercu każdego dnia.

Za dostarczenie wspaniałych wrażeń dzieci i młodzież zostali nagrodzeni gromkimi brawami i koszem słodyczy ufundowanym przez kierownictwo Koła. Po części artystycznej dla wszystkich zagrał zespół „Zgoda”, działający przy GOKiR w Zaniemyślu, zaś zabawa trwała do późnych godzin wieczornych. Dyr. Jerzy Skarbecki przyznał, że impreza upłynęła w bardzo miłym nastroju i była bardzo udana, a wszystkich uczestników już teraz zaprasza na następną w przyszłym roku.

Autor: GPŚ | eMeS