nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Gmina Zaniemyśl „MY KOCHAMY NASZE BABCIE I NASZYCH DZIADKÓW”
„MY KOCHAMY NASZE BABCIE I NASZYCH DZIADKÓW” Email
Wpisany przez eMeS   
wtorek, 12 lutego 2013 15:11

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z klasy „0” ze Szkoły Podstawowej w Zaniemyślu wraz ze swoją wychowawczynią Małgorzatą Piasecką przygotowały przedstawienie, na którym dla swoich bliskich recytowały wierszyki i śpiewały piosenki.

Witamy piękne damy i dostojnych panów, zapraszamy na występ – wszystko z siebie damy. Proszę się częstować i braw nie żałować! Babcia już od rana pięknie podśpiewuje, po domu się krząta, obiadek gotuje. Dziadziuś na zabawę zawsze ma ochotę, zawsze uśmiechnięty i ma serce złote – usłyszeliśmy na początku przedstawienia zerówkowiczów, które odbyło się we środę 6 lutego w świetlicy Szkoły Podstawowej im. Ryszarda Wincentego Berwińskiego w Zaniemyślu.

Każdy kolejny występ małych artystów nagradzany był gromkimi brawami, a i nieraz z oddali pojawiał się komentarz: „to mój wnuczek!”. Oczywiście nie obyło się też bez prezentów i to własnoręcznie wykonanych przez dzieci specjalnie na tę szczególną okazję.

Po części artystycznej dzięki pomocy rodziców, którzy przygotowali słodki poczęstunek, seniorzy mieli czas na ciasto przy kawie i rozmowy, podczas których często chwalili się swoimi wnukami.

Autor: GPŚ | eMeS