nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Gmina Zaniemyśl WEEKEND NA DWÓCH KÓŁKACH
WEEKEND NA DWÓCH KÓŁKACH Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
środa, 14 sierpnia 2013 08:56

W miniony weekend w Czarnotkach odbył się zlot motocyklowy. Do Easy Rider Pub, który świętował 2. rocznicę swojej działalności, zjechali się motocykliści z całej Polski.

Zabawa rozpoczęła się uroczystym otwarciem w piątkowe popołudnie, a zakończyła oficjalnie w niedzielę o godz. 16.00. Najważniejszym dniem zlotu była jednak sobota, na którą zaplanowano mnóstwo atrakcji dla uczestników.

Najpierw organizatorzy przewidzieli konkursy zlotowe, a później odbyła się parada motocyklowa na trasie Czarnotki – Lubonieczek - Zaniemyśl – Zwola – Majdany – Zaniemyśl – Lubonieczek – Czarnotki. Od godz. 18.00 odbyły się koncerty zespołów „Importento” i „Bustergang”.

Easy Rider Pub jest średzkim „chapterem” (oddziałem) klubu motocyklowego 96MC Poland, zrzeszającego motocyklistów w całej Polsce i mającego swoje oddziały również w Gorzowie Wlkp., Lubsku, Trójmieście, Świnoujściu, Wejherowie i Zielonej Górze. – Średzki oddział 96MC ma podobno najładniejszą placówkę spośród wszystkich charterów klubu – mówi Kamil Krajewski z Zaniemyśla. – Wszystkim uczestnikom spodobała się lokalizacja naszej siedziby ze względu na malowniczą okolicę i spokój. To wszystko w połączeniu z tak zgraną ekipą, którą tworzymy, sprowadza się do przesympatycznej atmosfery i naprawdę mile spędzonego czasu – dodaje.

Uczestnicy parady motocyklowej podczas przejazdu ulicami Zaniemyśla

 Uczestnicy zlotu przygotowujący się do parady przed Easy Rider Pub

Autor: GPŚ | lan