nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start KINO Baszta poleca FINAŁ MISTRZÓW HANDLU
FINAŁ MISTRZÓW HANDLU Drukuj Email
Wpisany przez JBK   
czwartek, 29 czerwca 2017 08:39

Już w piątek o godzinie 22:30 zakończy się głosowanie w ogłoszonym przez „Głos Wielkopolski” Plebiscycie „Mistrzowie Handlu”.

Na dzień 26 czerwca w kategorii „Sprzedawca Roku” w naszym powiecie prowadzi Edyta Parysek ze sklepu „GUMAR”, drugie miejsce zajmuje Angelika Bezler z Salonu Plusa i Cyfrowego Polsatu, a trzecie – Joanna Limańska z Report Young. W kategorii „Sklep Roku” pierwsze miejsce zajmuje Salon Plusa i Cyfrowego Polsatu z Placu Armii Poznań. Miejsce niżej plasuje Sklep Prohibicja z ulicy Palczewskiego. Trzecie miejsce zajmuje Sklep na Rogu z ulicy Krzyżowej. Kolejną kategorią biorącą udział w plebiscycie są kwiaciarnie. Na pierwszym miejscu w powiecie średzkim jest Kwiaciarnia Badyllove z ulicy Hallera, na miejscu drugim znajduje się Kwiaciarnia Zielona Weranda, na trzecim natomiast – Kwiaciarnia Dmuchawiec z ulicy Kościuszki.

Więcej informacji o plebiscycie można uzyskać na stronie internetowej: www.gloswielkopolski.pl.

Autor: GPŚ | JBK
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama PIONOWA prawa - DanceArt

Reklama na portalu

Reklama na portalu