nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start KINO Baszta poleca W ŚWIECIE MARZEŃ
W ŚWIECIE MARZEŃ Drukuj Email
Wpisany przez Mateusz   
środa, 12 lipca 2017 13:40

Przekraczając bramę wjazdową do Arniki wchodzisz do innego świata. Świata w którym marzenia się spełniają.

Dzięki koniom, hipoterapii oraz Pani Eli osoby niepełnosprawne doznają niesamowitych wrażeń i uczuć, czasami dzięki nim pewne bariery po prostu przestają istnieć.

alt

Pomóżmy również Jackowi spełnić swoje marzenie, pokażmy, że stać nas na bezinteresowny gest. Dla nas może nic nie znacząca złotówka, dwa lub pięć złotych, a dla Pana Jacka to już jeden krok bliżej do wymarzonego wózka. Zapraszamy wszystkich na festyn charytatywny, który odbędzie się 16 lipca od godziny 16:00 w Agroturystyce Arnika w Cielczy (ul. Sienkiewicza 49). Przewidziano wiele atrakcji nieodpłatnych jak i odpłatnych, z których dochód będzie całkowicie przeznaczony na wózek. Na zebranych czekają: jazdy konne, słodki kącik, coś dla prawdziwych kowboi, czyli: wiatrówka, ognisko, kiełbaski i inne. Nie można zapomnieć o „mini sesji” zdjęciowej i możliwości wywołania wybranych zdjęć na miejscu, w dowolnym formacie (do wyboru: 10x15, 13x18 oraz 21x30).

Autor: GPŚ | Opr. ANS
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama PIONOWA prawa - DanceArt

Reklama na portalu

Reklama na portalu