nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Wyłączenia prądu Planowane wyłączenia prądu 3-30.11.2016
Planowane wyłączenia prądu 3-30.11.2016 Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
czwartek, 27 października 2016 15:47

Enea informuje o wyłączeniu prądu w:




Zaniemyśl
w dniach: 2016-11-03,
w godzinach: 10:00 - 11:00
Luboniec 22, 23, 13, 12, 21, 11, 17, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, 18,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zaniemyśl
w dniach: 2016-11-03,
w godzinach: 10:00 - 13:00
Luboniec 16,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zaniemyśl
w dniach: 2016-11-04,
w godzinach: 11:00 - 14:00
Zaniemyśl ul. Słowackiego 4, 3, 1, 6, 5, 9, 7, ul. Działkowa 18, 6, 8, 4, 2, 5, 2A, 1, 10, 12, ul. Nowa 1, 3, 2, ul. Mickiewicza 11, 13, 15, 12, 14, ul. Kochanowskiego 20, 2, 16, 18, 12, 10, 8, 6, 4, ul. Berwińskiego 11, 13, 15, 14, 16, 17, 2, 31, 10, 9, 8, 6, ul. Kilińskiego 12, 6, 4, 2, 1, 7, 9, 1, ul. Poznańska 6, 4, 2, ul. Średzka 1, 1A,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Krzykosy
w dniach: 2016-11-07,
w godzinach: 9:00 - 14:00
Garby 32, 33, 34, 36,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zaniemyśl
w dniach: 2016-11-07,
w godzinach: 9:00 - 12:00
Bożydar 4, 5, Winna 1,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2016-11-08,
w godzinach: 8:00 - 15:00
Podgaj, Babin, Romanowo, Urniszewo, Zielniczki,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zaniemyśl
w dniach: 2016-11-09,
w godzinach: 12:00 - 14:00
Zaniemyśl ul. Kilińskiego 12, ul. Kochanowskiego 2, ul. Działkowa, ul. Średzka 5, 7, 18, ul. Sienkiewicza 19,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2016-11-09,
w godzinach: 8:00 - 15:00
Mączniki, Zielniki, Janowo ul. Nekielska 6, 6A, 7, 7A, 8, 9, 21, 21A, 25, 10, 10A, 11, 12, 32, 60A, Dębicz 1, 2, 3, 13, 13A, 14, 14A, 14B, 64, 60, 6, 7, 9, 10, 76, 17A,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2016-11-09 - 2016-11-10,
w godzinach: 8:00 - 15:30
Podgaj, Babin, Romanowo, Urniszewo 13A, 13, 14, 15A, 15C, 15, 16, 17, Zielniczki,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2016-11-10,
w godzinach: 8:00 - 15:00
Zielniki 11A/1, 11A, 11/1, 11, 28, 11B, 33, 22, 23, 21, 24, 10, 9, 8, 10A, 5, 5D, 5B, 3, 3A, 4, 3, 4A, 3, 1D, 2, 1, 7, 6A, 6, 1, 2, dz. 177/17, dz. 177/15,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2016-11-10,
w godzinach: 15:00 - 15:30
Mączniki, Janowo ul. Nekielska 6, 6A, 7, 7A, 8, 9, 21, 21A, 25, 10, 10A, 11, 12, 32, 60A,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Dominowo
w dniach: 2016-11-16,
w godzinach: 8:30 - 13:30
Sabaszczewo 2, 3, 5, 6,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2016-11-21,
w godzinach: 8:00 - 11:00
Środa Wlkp. ul. Brodowska 40, 38C, ul. Harcerska 22A, 22, 27, 22E, 28A, 41, 39, 41A, 37, 35, 33, 31, 29, 27, 25, ul. Harcerska 36, 26, 22G, 22D, 22, ul. Szarych Szeregów 25,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2016-11-21,
w godzinach: 9:30 - 14:30
Mączniki działki budowlane,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Krzykosy
w dniach: 2016-11-22,
w godzinach: 8:00 - 11:30
Sulęcinek: ul. Klonowa 44, 50, 48, 46,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2016-11-22,
w godzinach: 12:00 - 16:00
Środa Wlkp.: ul. Pełczyńskiego, ul. Siedzikówny,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2016-11-23,
w godzinach: 8:00 - 15:30
gm. Środa Wlkp.: Babin 1, 2, przepompownia ścieków, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, hydrofornia.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Dominowo, Środa Wlkp.
w dniach: 2016-11-23,
w godzinach: 8:00 - 15:00
Podgaj, Babin, Romanowo, Urniszewo 13A, 13, 14, 15A, 15C, 15, 16, 17, Zielniczki,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nowe Miasto
w dniach: 2016-11-23,
w godzinach: 8:30 - 11:30
Chwałkowo Kościelne 102a, 102, 103, 105, 106, 101, 100, 99, 97, 96, 95,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2016-11-24,
w godzinach: 8:00 - 15:30
Mączniki 2, 3, 4, 5, 5A, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 15A, 15D, 16, 16A, 18, 32, 51, 52, 54, 55, 61A, 61B, 64, 83, 86, dz. nr 11 - kościół.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2016-11-24,
w godzinach: 7:45 - 15:30
Mączniki, Janowo ul. Nekielska 6, 6A, 7, 7A, 8, 9, 21, 21A, 25, 10, 10A, 11, 12, 32, 60A, Dębicz 1, 2, 3, 13, 13A, 14, 14A, 14B, 64, 60, 6, 7, 9, 10, 76, 17A,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Dominowo, Środa Wlkp.
w dniach: 2016-11-24,
w godzinach: 7:45 - 15:30
Podgaj, Babin, Romanowo, Urniszewo 13A, 13, 14, 15A, 15C, 15, 16, 17, Zielniczki, Zielniki,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2016-11-24,
w godzinach: 9:00 - 13:00
Środa Wlkp. ul. Wrzesińska 9, 7, 5C, 5B, 5A, 3, ul. Gnieźnieńska 1, 1A, ul. Białkowskiego 1, 4, 1A, 3, 6, 8, 5, 7, 10A, 12A, 14, ul. Lotnicza 5, 7, ul. Słoneczna 25, 23, Janowo 2, 4, 13, 17, 17A, 19,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zaniemyśl
w dniach: 2016-11-25,
w godzinach: 9:00 - 14:00
Bożydar 14, 15, 16, 17,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2016-11-25,
w godzinach: 9:00 - 15:00
Żabikowo 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Krzykosy
w dniach: 2016-11-28,
w godzinach: 9:00 - 14:00
Bronisław 3, 4, 5, 12, 11A, 11, 10, 9,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2016-11-29,
w godzinach: 8:15 - 13:30
Starkówiec Piątkowski 18, 19, 20, 20A, 22, 23, 12A, 24, 25, 26, 26A, 27, 28, 29, 30,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nowe Miasto
w dniach: 2016-11-29,
w godzinach: 9:00 - 15:00
Kruczyn 76, 75, 74, 73, Chromiec 1, 2, 3, 4, 18, 17, 15, 16, 14, 19, 20, 21, 22, 23,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nowe Miasto
w dniach: 2016-11-29,
w godzinach: 12:00 - 15:00
Stramnice, Szypłów, Tokarów, Chwalęcin 13,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2016-11-30,
w godzinach: 8:30 - 10:30
Środa Wlkp. ul. Kosynierów 2B, ul. Paderewskiego 66, 64, 62, 60, 58, 56, 54, 43, 52, 41, 50, 39, 48, 46, 44, 42, 33, 40, 38, 31, 29, 36, 29, 32, 28, 26, 24, 24B, 22, 20, 18, 16, 25, 23, 23A, 14, 12, 21, 10, 8B, 8C, 8D, 8, 15, 13D, 13C, 13A, 13B, 17, 19, 21A, ul. Staszica 25B, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 28, 26, 41, ul. Prusa 2, 4, 1, 3, 5, 7, 6, 8, ul. Kórnicka 32, 30, 28, 30a, 26, 24, 22, 22A, 18, 16, 14, 12, 2B, 36, 34, 9, 7A, 7, 5A, 5, 10, 8, ul. Jackowskiego 1, 3, 5, 7,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2016-11-30,
w godzinach: 9:00 - 13:00
Środa Wlkp. ul. Polna,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -